Neden Same Teknoloji?

SAME Teknoloji Elektronik Kart Tamiri Servisi ile endüstrinin her alanında kullanılan elektronik kartların bakım ve onarım faaliyetlerini, deneyimli teknik eleman kadrosu ile gerçekleştirir. Anti statik ortamlı teknik servisinde tek ve çok katmanlı elektronik kartlara enerji verilmeden yüksek teknolojiye sahip test ve ölçü sistemleri ile bilgisayar destekli donanımlar kullanılarak SMD, DIP, BGA soket yapısına sahip her türlü elektronik komponent arızası tespit edilmekte, profesyonel rework lehimleme istasyonları ile müdahale edilerek test işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Onarımı yapılan elektronik kart veya cihaz teknik servisimizde tam olarak çalışır duruma getirildikten sonra müşteriye teslim edilmektedir.

Misyonumuz

Teknolojiyi sürekli takip ederek müşterilerimize daha verimli, daha hızlı, daha kaliteli ve daha güvenilir hizmet sunarak, güven duyulan bir marka olmayı sağlamak.

bg3

Vizyonumuz

Endüstriyel elektronik ve tüketici elektroniği sektörlerinde, profesyonel organizasyonu, kalite politikası, müşteri ilişkileri, yeterli teknik destek ve servis altyapısı ile uluslararası standartlarda hizmet vermektir. Yapacağımız çalışmalarla farklılıklar yaratmak, ülke ekonomisine katkıda bulunarak milli serveti arttırmak ve yeni istihdam alanları oluşturmaktır.

Problemlerin Tespiti

Problemlerin Çözülme Hızı

Müşteri Maliyet Kazancı

Biz Kimiz?

Ali Ünal CEO

Amaç ve hedeflerinize en uygun çözümü bulmak için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sorum var?